Feminky místo intimky


Ale nad čím by se mělo lidstvo zamyslet je to, co se bude dít s odpady, které se nedokáží sami od sebe volně rozložit, což jednorázové hygienické pomůcky, které jsou složeny z plastu a jsou ještě bělené chemickými látkami, opravdu nedokáží. Naštěstí už to ale lidem přestává být jedno a začínají s tím trochu něco dělat, to znamená, že začínají hledat alternativní cesty a ono to jde! Jakpak by nešlo, když lidstvo dokázalo přežít starověk, pravěk a dojít až do dnešních dní.

cyklus

Pokud i vy jste se vydali na tuto cestu, kdy se snažíte za sebou nechat co nejméně odpadu a chcete co nejvíce udělat pro svojí planetu, určitě si lámete hlavu i s tím, pokud jste žena, co byste mohla udělat s jednorázovými hygienickými pomůckami jako jsou vložky nebo tampony. Nebo vám dokonce tyto produkty začaly být na těle nepříjemné, nedokážete s nimi příjemně souznět, prostě je vám nepohodlně, nejradši byste tyto dny trávila doma, ale to není možné, pokud chodíte do zaměstnání. Je tu jedna alternativa, kterou už vyzkoušela řádka žen a jsou maximálně spokojené.

kalhotky

A co když vám ještě řekneme, že jsou vyrobeny v České republice, tyto alternativní produkty, takže jejich koupí podpoříte i zdejší firmu. Prostřednictvím tohoto článku bychom vám rádi představili menstruační kalhotky Feminky, které jsou vyrobené ze stoprocentní organické bavlny, jsou speciálně vyrobené pro vaše dny, jsou z kvalitních italských materiálů. Prodyšné, antibakteriální a vydrží vám mnoho času! Kupte si 2 a více kusů, uvidíte, že se vám tato investice vyplatí, zejména, když vezmete do ruky kalkulačku a hodíte si tam, kolik průměrně utratíte ročně za vložky a tampony a budete se skutečně divit! Nebudou to malé částky. Navíc tyto kalhotky nevypadají jako nějaké tlusté pleny, ale jsou to krásné krajkové kalhotky s několika střihy na výběr, takže ani váš partner nepozná, že nosíte něco speciálního během vašich dní.