Za lepším já

Běžím. Kam? Do neznáma, protože ani nevím kde jsi. Dal si mi spoustu pochybnosti a hlavně spoustu lží, že už ani nevím kdo jsem. Nemám nikoho. Nemám tebe ani rodinu. Co jsi ty za člověka, že si mi dokázal takto ublížit? Ublížil si mi ze všech nejvíc. A to jsem tě tak neskutečně moc milovala. Už je pozdě. Už tě nemiluji, protože teď tě z celého srdce nesnáším a nenávidím. Cítím k tobě nenávist a lhostejnost. Až mě jednoho dne uvidíš, tak budu ta nejšťastnější žena, kterou si kdy viděl. Už nebudu ta naivní holčička co věřila na pohádky a hlavně věřila naivně tobě. Už je konec, pochopíš? Už stačilo. Dost!

krása

Byl jsi pro mě ten pravý, ale není tomu tak. Proč? Proč? Tak mi to řekni, proč si mi to udělal? Proč?

Teď budu neustále hledat jenom odpovědi. Proč? Tak odpověz.

Víš co? Strč si to někam. Už mě to nezajímá, protože s tebou jsem už definitivně skončila.

Jednoho dne budu šťastná po boku skvělého může a i když nebudu mít svou rodinu, tak mě bude milovat jeho rodina. A ne tak jako u tebe.

Sbohem.

nádhera

Jak už jste četli byl to dopis pro mého ex.. Ex, který mi zničil a otočil život vzhůru nohama. Od té doby uběhlo cca dva roky. Jak se cítím? Je mi líp, ale sem tam na to myslím. A říkám si jak by to dopadlo, kdybych neodešla. Byla bych tu stále? Třeba ano nebo ne.. To je jedno. Rozhodla  jsem se správně.

Mám milujícího manžela a opět jsem získala důvěru. I když někdy se fakt obávám. Ale teď fakt věřím, že on je ten pravý.

Čekáme spolu dvojčata. Dvě holčičky, tak pro ně připravujeme plnohodnotný domov. Aby měli vždycky pocit, že tu pro ně jsme a že tohle jejich domov.

Je to zvláštní, že po tom všem jsem skutečně moc šťastná. Vážím si každé maličkosti a za to ti bože moc děkuji.. Děkuji ti za novou šanci do života. Za mého budoucího manžela, za kterého se provdám. Za naše dvojčata, které jsou nádherné. Za to, že jsi mi dal rodinu, po které jsem celý život toužila. A děkuji ti moc za chuť do života, že jsem to nevzdala a stále jsem bojovala do posledního dechu. Je skvělé mít pocit, že mě chrání anděl strážní. A já si toho neskutečně moc vážím. Moooc ti děkuji, amen.