Svatební fotograf v Českých Budějovicích


Svatba. Důležitý okamžik v životě dvou zamilovaných lidí, kteří se rozhodli spojit své životy v manželství a postupovat životem bok po boku. Okamžik, který se neopakuje a který je nepopsatelný a musí být dokonale zaznamenán. V tento den musí být vše dokonalé a perfektní a takové by měly být i fotografie a okamžiky zachycené na kamerách. České Budějovice mají nespočet možností pro svatby a zde také naleznete tým jedněch z nejlepších svatebních fotografů z Českých Budějovic, kteří se specializují právě na svatby. Stráví s vámi váš den, abyste poté měly právě ty kouzelné okamžiky neustále před očima, ztvárněné na fotografiích a videích.

svatba

Do týmu patří Yorge, který je hlavním fotografem. Yorge s vámi bude komunikovat, bude vás koordinovat a vyslechne si vaše přání. Dále Martin, stará se o edit a kameru, na svatbách se snaží, aby se snoubenci cítili uvolněně a natáčení si užili. A jako poslední je Vojta, který asistuje fotografovi a kameramanovi. Popisuje, že asistence na svatbách je pro něho relax, který si užívá. Sami píší, že ke svatbě přistupují, jako by to byl jejich den, prožijí den s vámi naplno a budou se snažit vyjít vám maximálně vstříc. Také nabízí předsvatební focení jako takovou zkoušku, jak budou fotky ze svatby vypadat, abyste byli spokojeni. Budete vypadat nádherně, ale zároveň přirozeně.

svatba

Ceník za focení se sestaví dle vašich potřeb a požadavků. Orientační ceny ovšem lze najít ve formuláři na stránkách. Cesta je zahrnuta v ceně, pokud je focení v Českých Budějovicích. A co s ubytováním? To je nutné zařídit pouze u cest delších jak 250 km. Na jejich stránkách si můžete přečíst a seznámit se blíž s celým týmem. Dále naleznete na stránkách recenze od spokojených párů, nyní už manželů. A v neposlední řadě zde naleznete samozřejmě galerii, kde si některé fotky ze svateb můžete prohlédnout. Mimo jiné je možné si nechat udělat z fotek fotoknihu. Je k dispozici ve třech formátech. Více informací naleznete na stránkách Fotograf České Budějovice.