Moderní a funkční interiér


Snad každý touží po krásném a moderním domově, kde bude mít perfektně vyladěné kousky a bude se tam cítit dobře. Také byste to tak chtěli? Máte ovšem starší interiér, který neodpovídá dnešním trendům a vlastně už ani vašim potřebám? Změňte to, protože to je skvělý životní krok a je potřeba se cítit doma opravdu skvěle a čerpat z prostoru energii.Možná si ale sami netroufáte, nebo jste jen zkrátka natolik vytížení, že nedokážete najít na takový projekt dostatek času. I proto jsou tu bytový architekti praha, kteří pomohou se všemi kroky od návrhu až po realizaci.

zpracovaný projekt

Stačí se rozmyslet, jestli budete chtít předělat celý byt či dům, nebo jen určitou část, která vás momentálně pálí nejvíce. Dokážeme se postarat o ložnice, dětské pokoje, obývací prostory, pracovny a výjimkou nejsou samozřejmě ani koupelny a toalety. Stačí si s námi sjednat konzultaci, budeme potřebovat prostory vidět, abychom věděli, zda jsou na místě nějaké atypické prostory, specifické materiály a jestli se bude bourat nebo jen renovovat stávající rozložení. Pokud byste stáli o něco specifického, jsme dokonce schopni zpracovat i domácí wellness nebo třeba zařídit renovaci komerčních prostor tak, aby se vaši klienti cítili skvěle a díky tomu tak běželo lépe celé vaše podnikání.

moderní řešení

Pokud se tedy domluvíme na první schůzce, zpracujeme pro vás cenovou kalkulaci dle toho, co vyjednáme. Pak ovšem budeme muset provést přesné zaměření prostoru, díky čemuž bude možné vytvořit model a zpracovat tak celkový návrh, nad kterým si společně opět sedneme, abyste nám mohli říct své připomínky a přání. V případě, že je 2D návrh ke spokojenosti všech, převede se vše do 3D, abyste měli přesnou představu o tom, jak bude po rekonstrukci váš byt nebo dům vypadat. Vše opět probereme společně a zapracujeme případné domluvené změny. Pak už lze vytvořit veškerou dokumentaci, která bude potřeba kvůli elektřině, vodě a dalším pracem a pak už se můžeme vrhnout rovnou na nábytek! Po celém tomto kolečku si můžete nechat pro sebe pouze projekt, nebo pro vás celou zakázku zrealizujeme sami až do posledního puntíku a o všechno se postaráme.