Pupínky na pleti


Už jste někdy přemýšleli nad tím, proč se vám na pleti tvoří pupínky? Já už dost krát. Akné jsem měla totiž dlouhou dobu a vyloženě jsem se za něj styděla. Jednu dobu jsem si dokonce i zakrývala co nejvíce obličej s vlasy a dávala si hodně make-upu, abych je před všemi skryla. No jo, jenže jsem si neuvědomovala, že make-up sice plní fajn funkci, ale pořád je to jenom dočasná věc, která vám pomůže. Čirou náhodou jsem se jednou bavila o tomto problému s kamarádku a ta mi doporučila pleť kolagen. Původně jsem nevěřila, že kolagen má takové účinky, jaké mi popisovala.

s

Ale po pár měsících užívání se ukázalo, že měla pravdu. Fakt jsem si myslela, že se mi to jenom zdá a že jsem v nějakém úžasném snu, ale pleť se mi po nějakém čase začala sama srovnávat, a nakonec jsem ji měla skoro bez jediného pupínku. Ani si nedokážete představit, jak jsem byla šťastná a jak jsem se cítila. Poprvé jsem se totiž nestyděla sama za sebe, získala jsem ztracené sebevědomí, a tak už jsem se ani nebála chodit ven, protože jsem vypadala prostě opravdu dobře. Dokonce se mi i párkrát stávalo, že mě kluci na ulici zastavovali a ptali se mě, jestli s nimi náhodou nepůjdu na rande.

s

Byla jsem z toho překvapená, protože toto se nikdy nestávalo. A potom jsem konečně pochopila, že jakmile jsem sama se sebou spokojená a začala jsem mít sama sebe ráda, začali mě mít rádi i ostatní. A to člověku šíleně zvedne sebevědomí a cítí se hned jinak. Chcete si taky objednat tenhle úžasný kolagen na pleť, který mi tak moc pomohl a má vynikající účinky? Musím vám říct, že jsem zkoušela už dva druhy kolagenů, ale žádný z nich nebyl tak chuťově dobrý a ani tak dobře neúčinkoval, jako právě z tohohle e-shopu nad článkem. Můžu vám ho rozhodně doporučit a kdybyste chtěli, tak se můžete podívat na jejich webové stránky a nějaký si vybrat.