Klidné společné bydlení


Náš dům má své Společenství vlastníků bytových jednotek, spolehlivý výbor a pracovitého předsedu. Kdo z vás to může říct? Pokud ano, pokud to takto máte, tak ani nevíte, jaké máte štěstí. Čím dál více domů totiž začalo právě kvůli sporům v domě využívat profesionálního předsedu SVJ, což jim umožňuje občanský zákoník. V současnosti už nemusí být členové výboru současně i majiteli bytové jednotky v domě, ale předsedu si může dům pronajmout z řad profesionálních předsedů. Má to jednu nepřekonatelnou výhodu a tou je nezávislost, nadhled na veškerou problematiku v domě. Nikdo přece nebude profesionálnímu předsedovi, který bydlí na druhém konci města, vyčítat, že si prosazuje vlastní zájmy, nebo že nemá přehled o zákonech a nedodržuje je, nebo že se neková hospodárně.

bytový dům

Profesionální předseda je zárukou, že všechny opravy v domě, všechny revizní prohlídky, všechno rozúčtování společných nákladů na dům bude provedeno přesně dle zákonů a příslušných vyhlášek. Nechce nikdo ve vašem domě být zvolený za člena výboru Společenství a už vůbec ne jeho předsedou? Nejste rozhodně žádnou výjimkou, takový bytových domů je spousta.

bytový dům

A proto je tu možnost najmout si profesionálního předsedu SVJ třeba u firmy Homepartner, získáte profesionalitu na vysoké úrovni, odborníka, který o chodu Společenství vlastníků bytových jednotek ví úplně všechno a bude jednat vždy podle platných zákonů. Bude mít přehled o vyhláškách a novinkách, bude vědět kdy a jak svolat domovní schůzi, jak vypsat výběrové řízení na opravy v domě, bude mít přehled o pravidelných revizích atd. Chcete mít v bytovém domě klid? volte možnost profesionálního předsedy Společenství. Nezatížíte žádného majitele bytu zodpovědností za celý dům a budete mít jistotu profesionálního jednání. Snadno, spolehlivě, bez sporů mezi sousedy. Profesionalita se vyplácí.