Kde uplatníte luxusní společenské šaty

Maturitní ples – toto bývá jednou z nejvýznamnějších událostí v životě, podobně jako svatební obřad. Na stužkování na maturitním večírku lidé vzpomínají v dobrém takříkajíc až do smrti a považují toto studentské období za jedno z nejkrásnějších, co kdy prožili. Proč se tedy právě tam neobléknout do luxusního oblečení, v němž se cítíte dobře, a které lze uplatnit i v dalších letech při mnoha společenských příležitostech? Na maturitní plesy bývají pozváni i rodiče, a i pro ně samotné je tato výjimečná událost něčím, co jim může připomenout jejich vlastní studentská léta.

žluté šaty

Reprezentační ples – plesová sezóna může být podnětem k setkáním se zajímavými lidmi. Můžete se tu spřátelit se svými budoucími profesními kolegy anebo si popovídat s někým o tom, co vás zajímá z jistého oboru. Reprezentační plesy také mohou být seznamovacími událostmi budoucích partnerů, však si vzpomeňte na pohádku „Tři oříšky pro Popelku“, kde se princ zahledí do své budoucí královny, a kde se i další páry mohou seznámit mnohem lépe, než v hlučném prostředí diskoték a techno párty. Ostatně noblesa plesů je něco zcela odlišného, i co se týče morálních kvalit člověka, než některé pochybné hudební akce.

dívka v šatech

Firemní večírek – některé firmy prezentují své hospodářské výsledky formou společenskou – prostě je zveřejní na firemním večírku a z reprezentačního fondu zainvestují do jeho konání. Jestliže je výsledek příznivý, mohou se stoly doslova prohýbat pod tíhou dobrot, a je-li někdo z vedení firmy fandou do zdravého životního stylu, může nabízet svým zaměstnancům i něco navíc, co v běžných obchodech s potravinami neobjevíte. A třeba zjistíte, že takový Tempeh, cizrnová pomazánka Hummus, fazolový guláš, kešu, para a piniové ořechy či mísy s cizokrajným ovocem vám dají mnohem víc, než alkoholické nápoje, dorty se šlehačkou a knedlo-vepřo-zelo. Luxusní společenské šaty mohou být ozdobou firemních večírků, ať už zastáváte ve firmě jakoukoli pozici, anebo jste pouze manželkou či přítelkyní muže, který ve firmě pracuje.