Jak si vybrat kvalitního kouzelníka v Praze?

Jako děti jsme měli mnoho snů. Některé se nám vyplnili a jiné zase zůstaly navždy v naší fantazii. Jestli je to však škoda ví každý z nás sám. A komu se vyplnil jeho vlastní dětský sen je jako pohádka. A když ho i jeho dětský sen je to něco úžasného. To samé platí i u toho, když vám váš dětský sen přináší radost. A když děláte práci, ve které jste šťastni vy i vaši svěřenci je to něco nádherného. A když jsme děti máme krásné nezištné přání. A tím, jak jsme starší a máme více povinností, zapomínáme. A to především na svoje sny. A začneme je odkládat a nejdřív na později. A postupem času na ně zapomeneme úplně. A pak si zase vzpomínáme, když jsme na sklonku života.

magické pomůcky

A to hlavně tak, že jsme neudělali všechno, co jsme chtěli. A, že jsme si dostatečně nešli za svými sny. A pak teprve si plně uvědomíme, jak moc je důležité jít si za svými přáními i sny. I přesto, že se vám to zrovna teď nehodí. Jděte hned a nic neodkládejte. Život se nedá odložit. A například splněným dětským snem je stát se profesionálním kouzelníkem. A tím se stal Štěpán Šmíd a působí především v hlavním městě v Praze. A nejen jako kouzelník z Prahy se označuje a představuje. Je to také iluzionista, vynálezce, a dokonce i nadčasový alchymista. Štěpán Šmíd si ze sebe dokáže udělat i legraci. A tak když se budete o něm dozvídat, že je oholený šaman a, že je vítězem soutěže Česko Slovensko nemá talent, budete se nejspíše smát také.

kouzelník

Ale on se především specializuje na mikromagii. A v této disciplíně také získal ocenění Mistr v České republice. A v mikromagii jsou to hlavně karetní magii a také na mluvené jevištní kouzelnické programy. A hodně si dává záležet na originalitě, která je při vystoupeních základní věc. A potom jak jsme již zmínili na vtipu. A s humorem jde všechno lépe. A to ví i kouzelník Štěpán Šmíd. Jeho vynálezy jsou vtipné jako on. A pokud si nebudete chtít nechat ujít jeho vystoupení budete muset sledovat jeho webové stránky. A pokud vás láká jeho soukromé vystoupení, musíte mu napsat a určitě se domluvíte na další spolupráci. A proto všem kouzelníkům zdar a mnoho štěstí.