Co na svatební hostinu?


Pokud plánujete svatbu, je to super. Svatba má být jedna z nejlepších událostí ve vašem životě. A hlavně my ženy svatbu hodně prožíváme a snažíme se, aby byla co nejdokonalejší. Každý má o svatbě jinou představu – někdo si ji přeje spíše menší a pozvat na svatbu třeba jenom rodinu a pár kamarádů, někdo chce mít naopak obrovskou svatbu s hodně hosty. Od toho se ale taky samozřejmě potom odvíjí rozpočet na svatbu. Jasně, že menší svatba bude stát asi mnohem méně peněz než ta větší. Svatební dort – tohle záleží na nevěstě a ženichovi. Za mě by dort na svatbu měl chutnat hlavně jim. V dnešní době je tolik lidí, kteří pečou a tvoří nádherné dorty s úžasnými barvami a ozdobami, až z toho oči přechází a je těžké si vybrat jenom ten jeden konkrétní na svatbu.

vino

Pokud si nebudete vědět rady, můžete se zeptat například svojí maminky, kterému dortu by dala přednost anebo který se jí líbí. Já bych si na svou svatbu určitě vybrala ovocný dort s takovým tím bílým lahodným krémem – úplně jsem na něho teď dostala chuť, mňam. A součástí plánování svatby mi mělo být na svatební hostině menu – jídla, které dostanou hosté po svatbě. Svatba je úžasná událost, lidi se těší s nevěstou a ženichem a přejí jim do společného života hodně štěstí.

svatba

A co by mělo být takovým tím hlavním jídlem na svatbu? Takové jídlo, které mají oba dva rádi a které je takové „sváteční“. Takovým typickým příkladem může být například svíčková s hovězím masem, brusinkami a šlehačkou. Já osobně bych jako svatební chod svíčkovou určitě zvolila, protože ji naprosto zbožňuji. Je to jídlo, které nemám každý den a mám ho jen jednou za čas a je to opravdu mňamka a pro mě to není jen obyčejné jídlo. A ještě jednu věc jsem zapomněla dodat. Pokud si lámete hlavu s organizací svatby, přenechejte ji svatebním koordinátorkám, uleví se vám.