Společnost a akce

Jistě i vy jste přišli na to, že žijeme ve společnosti, kde ten, kdo nechodí na akce, je považován za divného. To, že někdo nechce jít na nějakou akci, ale neznamená, že je daný člověk divný. Každého člověka dnes baví něco jiného. Jsou lidé, kteří raději budou trávit čas doma u televize s pizzou, což je ve výsledku vyjde na pár korun než někde na akci, kde by to daného člověka ve výsledku vůbec nebavilo. Je pravda, že dnes se nabízí mnoho akcí, na které může člověk zavítat, ale ne všechny mohou být přesně to, na co by si daný člověk zašel. Existují jak akce hudební, tak i akce zabývající se jídlem, které je netypické, akce zaměřené na umění apod.

běžící lidé

Jsou lidé, které ale takové věci nebaví. Každý člověk má jinou zálibu a to, že někdo nechce jít na nějakou akci opravdu není důvod k tomu, aby hned někdo daného člověka nazýval divným. Dnešní společnost, kdyby mohla, tak je na akcích neustále. Něco takového ale člověka po čase stejně přestane bavit, a to nejen kvůli tomu, že například interpret, na kterého se daný člověk přišel podívat nevystoupí, ale také kvůli tomu, že všechno je čím dál tím dražší.

lidé v sále

Například takové jídlo nebo pití na festivalech je opravdu každý rok dražší a dražší a klidně to může dojít tak daleko, že lidé sice na festival přijdou, ale nebudou si nic kupovat k jídlu ani pití a raději si zajdou do nejbližšího obchodu, kde si koupí všechny potřebné věci za pár korun a následně se nají předtím, než půjdou na danou akci. Zvyšování cen má za následek spoustu věcí. Může se klidně stát, že brzy to dopadne tak, že ti, kteří prodávají ve stánku, nebudou mít žádné zisky, protože lidé nebudou mít na to, aby si mohli koupit to, co stánkaři nabízejí. Bylo by dobré, kdyby se lidé nad určitými věcmi zamysleli, a to už jen proto, že by to mohlo v určitých věcech pomoci. Zamyslet se, je někdy to nejlepší, co lidé mohou udělat.