S betonovým plotem si můžete na chalupě dovolit pořádání večírků


Zdědili jste po rodičích rekreační nemovitost na krásném místě a chystáte se objekt podrobit rekonstrukci, aby se v něm dalo bydlet celoročně? Pak byste mohli věnovat pozornost i oplocení, i když samozřejmě prioritou číslo jedna bude zřejmě vytápění objektu, rekonstrukce elektroinstalace a rozvody vody a odpadů či výměna oken.

Jakmile se pustíte do výstavby oplocení, budete zřejmě řešit, jakému typu dát přednost. Zde se nabízí více možností, které se liší jak typem materiálu a technologií, tak zejména vlastností vytvoření vlastního soukromí. Vsadíte-li na plot živý nebo dřevěný o nízké výšce, který se hodí tam, kde preferujete dobrý výhled, bude vám jasné, že zde si soukromí moc neužijete, naopak s betonovými ploty v Lanškrounu, o výšce přes půl druhého metru, je to již „jiné kafe“.

dřevěný plůtek

Pořádání večírků na zahradě – pořádáte s oblibou různé oslavy a večírky, ale váš pozemek je natolik otevřený vůči okolní krajině, že si tu připadáte jako ve výkladní skříni? Pak využijte betonového plotu, s nímž získáte to, co poptáváte – pevnou zeď, dostatečně vysokou, která sice může částečně propouštět zvuk, ale podstatné je, že nepropustí optický vjem, a to je přesně to, po čem toužíte.

dívka v bazénu

Koupání v bazénu – máte za ženu skvělou dívku, morálně na úrovni, a navíc překrásnou, až oči přechází, s ideální postavou? Pak si můžete samozřejmě blahopřát, ale i když nejste vysloveně žárlivec, není nejlepší nápad zpřístupnit výhled na krásné poprsí, štíhlé boky a svůdné nohy a chodidla někomu mimo vaší parcelu. Může si vás tu někdo fotit a natáčet na video a později své výtvory prezentovat na Internetu, a o svém soukromí si již můžete nechat jen zdát. Takovéto počínání je nejen nepříjemné, ale může být i krajně nebezpečné. A nechcete se přece kvůli nějakému bláznovi odtud stěhovat a řešit vleklý právní spor, že?