Neobejdete se bez auta?


Mít svoje auto má celou řadu výhod. Můžete jet kdykoliv kamkoliv bez jakéhokoliv omezení. Nemusíte nikde čekat na spoj, který může mít zpoždění, v důsledku čehož vám může ujet navazující spoj. Problémů s hromadnou dopravou je v posledních letech čím dál víc, protože spojů ubývá, protože jsou nevyužívané. Jenže jak je má člověk využít, když jezdí v úplně jinou dobu než potřebuje? I proto narůstá počet aut v ulicích.

škoda fabia

Jestli i vy máte svoje auto, určitě víte jak se o něho musíte starat. Pravidelný servis a technická kontrola jsou naprostým základem. Komu stačí cesty po okresních silnicích, nemusí si ani kupovat dálniční známku. K tomu je potřeba myslet na výměnu pneumatik podle ročního období. Vlastnit auto není nic jednoduchého, ale někdy není jiná možnost. Jenže i když máte auto, můžete se dostat do situace, kdy vám třeba vypoví službu, je poškozené a nebo jste ho zrovna prodali. A samozřejmě v ten moment potřebujete auto, jenže ho nemáte. Můžete to vyřešit snadno. My vám ho můžeme půjčit.

Proč si ho u nás půjčit?
Jsme spolehlivá půjčovna aut Praha, kde najdete nová i starší auta. Můžete si vybrat dodávku i osobní auto. Všechna naše auta jsou pravidelně servisová, mají dálniční známky a plné nádrže. Čekají jen na to, až je bude někdo potřebovat. S našimi auty můžete brázdit cesty po České republice, a pokud byste nutně potřebovali do zahraničí, je možné se na tom s námi domluvit. Nemusíte se bát že by vás potkaly jakékoliv technické potíže, protože naše auta jsou ve skvělém stavu.

auto audi

Vyberte si u nás svého dočasného parťáka na čtyřech kolech, který vás i váš náklad doveze třeba k lékaři nebo na dovolenou. Potřebovat budete dva doklady totožnosti a vratnou zálohu. Všechny podstatné informace se dozvíte na našem webu, kde najdete i ceník za jednotlivé vozy. Snadno si tak spočítáte cenu za půjčení vybraného auta.