Kryt na iPhone jako módní doplněk


Také milujete barevné kontrasty a rádi se oblékáte sice vyzývavě, ale velice vkusně? A zamilovali jste si návštěvy cukráren nebo čajoven, kde se nekonzumuje alkohol, a kde se dává přednost zdravému životnímu stylu? Pak byste mohli pozvat vaše přátele ke svátečnímu posezení u dobrého čaje, vychutnat si tu i některé zdravé zákusky, a přitom si vyměnit své životní poznatky a zkušenosti. Můžete tu i oslavit vaše narozeniny, nejlépe, jsou-li mezi květnem a zářím.

mobilní telefon

Jakmile si rezervujete stůl v tamní čajovně, kavárně nebo vegetariánské restauraci, můžete se pustit do úvahy, co si vzít na sebe. Toto nepodceňujte, protože vhodné oblečení je v čajovnách a kavárnách důležitější, než si myslíte. Vhodným oblečením nemáme na mysli něco stylového, co zapadá do tamního prostředí, ale spíše to, co charakterizuje přímo vás samotné. V tomto směru mají snazší úlohu ženy, protože si mohou dovolit více hýřit pestrými barvami a zkusit to v různých stylech. Například v červených puntíkovaných šatech s bílými tečkami v retro stylu, anebo s kontrastní kombinací zelených kalhot a bílého trička či mikiny. Velmi dobře se k sobě hodí zejména barvy žlutá s červenou, zelená s bílou, modrá se žlutou, anebo fialová s bílou.

mobil v ruce

Součástí módního doplňku bude i váš kryt na iPhone 7. Nejlépe v provedení knížkovém, se zavírací přední stranou. Knížková pouzdra se vyrábí z polyuretanu a připomínají kůži, proto se tomuto materiálu přezdívá „eko-kůže“.

Knížkové pouzdro na mobil by mohou perfektně kontrastovat s vaším oblečením, volte jeho barvu tak, aby byla zcela odlišná, a aby byla výrazným doplňkem při posezení u stolu. Vaši přátelé pak budou pozorovat vás, jak vám to sluší, a součástí tohoto procesu bude i mobil, oblečený rovněž do slušivého hávu. Pestrobarevná oslava všem zlepší náladu a s vhodně zvoleným občerstvením to bude nezapomenutelný, krásný večer.